Baba për herë të katërt në moshën 91-vjeçare/ Ish-pronari i Formula 1 thyen rekord

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 27, 2022 | 21:59


Baba për herë të katërt në moshën 91-vjeçare/ Ish-pronari i Formula 1 thyen rekord

Në kufijtë e çmendurisë! E çuditshme, por e vërtetë, ish-pronari i Formula 1, Bernie Ekleston, është bërë baba për herë të katërt në moshën 91-vjeçare.

-640-0-1656340281xfileoacg47qh-196

Vetëm gjatë ditëve të fundit, manjati britanik ka publikuar në rrjetet sociale një foto me djalin e tij pak më shumë se 1-vjeç të quajtur Ace. Fëmija më i madh i Eklestone është vajza Deborah sot 67 vjeç. Vlen të theksohet se Ace, erdhi në jetë nga bashkëshortja e 91-vjeçarit, Fabiana Flosi, në vitin 2020, por ky fakt është mbajtur i fshehtë. Edhe formula dhe menyra se si ka ardhur në jetë fëmija, nuk është zbuluar ende në media.

-0-500-1656340282xwsucdpvrqbizpgr6dbryfc4z4e-791

Ekleston ka vendosur kurorë me bukuroshen Fabiana në vitin 2012. Në një intervistë dhënë për “Daily Mail”, ish-bosi i Formula 1 bën të ditur se bashkë me familjen e tij po jeton në një vilë të bollshme në Ibiza.

PANORAMASPORT.AL