AXHENDA, JAVA 23/ Ndeshjet luhen në dy ditë, ja datat dhe oraret e të gjitha sfidave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 18, 2020 | 0:24

FB Kategoria Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

AXHENDA, JAVA 23/ Ndeshjet luhen në dy ditë, ja datat dhe oraret e të gjitha sfidave

Java e 23-të e Kategorisë Superiore do të nisë me sfidën më të rëndësishme, atë mes Kukësit dhe Tiranës.

Kategoria Superiore

Kryesfida e kësaj jave do të luhet të premten në datën 21 shkurt, në orën 18:00. Vendi i parë dhe i dytë do të ndeshen për kreun e renditjes.

Ndërkaq të gjitha sfidat e tjera do të luhen ditën e shtunë. Në orën 14:00 do startojnë përballjet: Vllaznia-Luftëtari dhe Flamurtari-Laçi.

Ndërsa prej orës 17:00 do të nisin dy përballjet e fundit të kësaj jave: Skënderbeu- Teuta dhe Partizani-Bylis.

Axhenda e javës së 23-të:

TË PREMTEN

Kukësi-Tirana 18:00

TË SHTUNËN

Vllaznia-Luftëtari 14:00

Flamurtari-Laçi 14:00

Skënderbeu-Teuta 17:00

Partizani-Bylisi 17:00

AXHENDA

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com