Aventura e tij te Erzeni merr fund, klubi mbyll bashkëpunimin me mesfushorin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 4, 2020 | 12:01


Aventura e tij te Erzeni merr fund, klubi mbyll bashkëpunimin me mesfushorin

Klubi i Erzenit ka zyrtarizuar ditën e sotme mbylljen e bashkëpunimit me Imer  Zunën.

81762607_2834521293277616_503255560183873536_o

Mesfushori 24 vjeçar, tashmë përbën të shkuarën e klubit shijakas, ku aventura e tij nuk zgjati shumë.

Kujtojmë që Zuna u afrua te Erzeni në merkaton e verës, teksa la Ilirinë. Më parë mesfushori ka qenë edhe pjesë e Kamzës.

Ndërkaq Erzeni duket aktiv në këtë fillim merkatoje, pasi jo më larg se dje zyrtarizoj afrimin e Xhonatan Lajthsisë.

 /PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com