Atletiko Madridi nuk përmbahet në merkato, spanjollët tentojnë të marrin sulmuesin e Arsenalit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 17, 2021 | 19:44


Atletiko Madridi nuk përmbahet në merkato, spanjollët tentojnë të marrin sulmuesin e Arsenalit

Atletiko Madridi synon të krijojë një ekip konkurues me repart sulmues të fortë. Kryesuesit e kampionatit spanjoll po tentojnë të afrojnë futbollistin e Arsenalit, Aleksandër Lakazet.
lakazet
Lajmi raportohet nga “Daily Mail”, ndërsa shtohet se dy klubet ende nuk kanë arritur dakordësinë mes tyre.

Kujtojmë që Atletiko afroi gjatë janarit në formë huazimi sulmuesin e Lionit, Musa Dembelenë, të cilin pritet ta blejë në fund të sezonit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/