VIDEO/ Atletiko Madridi harron të fitojë, dështon përsëri në shtëpi ndaj vendit të fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 26, 2020 | 14:08


VIDEO/ Atletiko Madridi harron të fitojë, dështon përsëri në shtëpi ndaj vendit të fundit

Atletiko Madridi ka harruar të fitojë, teksa nuk shkoi më shumë se barazimi 0-0 nga Leganesit në shtëpi.korrea

Pjesa e parë u dominua nga Leganesi, të cilët kishin disa raste për shënim, por nuk ia dolën të gjejnë rrugën e rrjetës. Ndërsa e dyta foli e gjitha për vendasit, të cilët u hodhën në sulm që në fillim, për të gjetur golin e fitores.

Megjithatë pavarësisht tentativave të shumta, përsëri bardhekuqtë nuk ia dolën të gjejnë golin dhe ndeshja u mbyll në barazim 0-0. atl

Kjo bëhet ndeshja e 4 radhazi që madrilenët humbin, duke u futur kështu në një krizë rezultatesh.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com