”Ata kanë para dhe mendojnë se… ”, habit pornostarja: Futbollisti i Mançesterit më mori 200 euro dhe bleu… pica

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 8, 2021 | 23:25


”Ata kanë para dhe mendojnë se… ”, habit pornostarja: Futbollisti i Mançesterit më mori 200 euro dhe bleu… pica

Pagat e futbollistëve vitet e fundit kanë shkuar në stratosferë, aq sa disa prej yjeve të futbollit u llogaritet se sa fitojnë në një minutë dhe jo në një sezon.

mmmmmmmm

Por të kesh një rrogë të majme nuk do të thotë se shpenzon shumë. Një pornostare hungareze  e quajtur Shona River, ka dhënë një deklaratë që i ka habitur të gjithë teksa shprehet se futbollistët mendojnë se janë të famshëm dhe nuk paguajnë për shërbimet e tyre. Ajo më tej shton se si një futbollist i Mançester Junajtid i kishte marrë 200 euro pa leje për të blerë pica.

‘’Ata presin tu shkosh mbrapa sepse mendojnë se janë të famshëm. Ata nuk e bëjnë kurrë hapin e parë. Duan vetëm të jesh një shoqëruese e tyre dhe kjo vetëm për shkak se kanë shumë para, por kjo nuk do të thotë që ata shpenzojnë aq sa marrin.

uiiiii

Një futbollist i Mançester Junajtid më mori 200 euro nga çanta pa më pyetur, dhe kur e pyeta se çfarë po bënte ai më tha ‘’më fal, porosita pica për miqtë e mi dhe më duhet të paguaj sepse nuk kam marrë para me vete’’, e mbylli fjalën e saj aktorja e filmave për të rritur.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/