Asnjë fitore në pesë javët e para të kampionatit, ja si është situata te Kukësi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 25, 2022 | 15:56


Asnjë fitore në pesë javët e para të kampionatit, ja si është situata te Kukësi

Ky është një nga momentet më të vështira që po kalon skuadra e Kukësit në elitën e futbollit shqiptar. Asnjë fitore në pesë javët e para të kampionatit dhe për më tepër një vend i fundit, nuk pritej as nga më pesimisti në kampin verilindor.

kukesi

Në klub janë paralajmëruar masa dhe përjashtime të mundshme, por deri më tani drejtuesit janë treguar të duruar dhe ende nuk e kanë marrë një masë të tillë ekstreme.

PANORAMASPORT.AL