“Asgjë nuk ka përfunduar”, Dovedan: Deklarata e Memellit? Secili ka mendimin e tij…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 27, 2021 | 15:30


“Asgjë nuk ka përfunduar”, Dovedan: Deklarata e Memellit? Secili ka mendimin e tij…

Trajneri i Bylisit foli shkurtimisht pas triumfit ndaj Skënderbeut në shtëpi me rezultatin 1-0. Në prononcimin pas ndeshjes për “Gol pas Goli”, Dovedan u shpreh:

dovedan

“Pavarësisht fitores së sotme, asgjë nuk ka përfunduar. Ishte shumë e rëndësishme kjo fitore, por ka ende rrugë përpara. Deklarata e Memellit? Secili ka mendimin e tij dhe nuk mund të flasim për këtë”, u shpreh Dovedan.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/