Arriti majat e futbollit, por Zidan “e pëson” kur vjen puna te…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 11, 2018 | 18:40

Arriti majat e futbollit, por Zidan “e pëson” kur vjen puna te…

Zinedin Zidan arriti të kapë shumë shpejtë majat e futbollit. Trajneri që mori drejtimin e Realit të Madridit në vitin 2016 arriti të fitojë me klubin madrilen plot tre Champions League dhe një La Liga.

gettyimages-962745236-28d4

Megjithatë kur vjen puna për “shopping” dhe të duhet të presësh bashkëshorten për orë të tëra duket se këto trofe nuk kanë asnjë rëndësi.

41524264_3127863850692459_9210909957317197824_n-350x350

Ashtu si u ndodh jo pak njerëzve edhe Zidan i është dashur të presë bashkëshorten e tij teksa ajo ishte duke bërë “shopping”, dhe kjo sigurisht që nuk u ka shpëtuar paparacëve.

 

www.minuta90.com