Arrihet akordi, Vlahoviç te Juventus për 75 milionë euro

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2022 | 20:44


Arrihet akordi, Vlahoviç te Juventus për 75 milionë euro

Dushan Vlahoviç mund të quhet zyrtarisht një futbollist i Juventusit. Mediat italiane kanë zbuluar se midis serbit dhe klubit italian është arritur akordi dhe pritet vetëm zyrtarizimi.

VLAHOVIC

“Zonja” do t’i paguaj Fiorentinës shumën prej 75 milionë eurosh, duke e bërë kështu Vlahoviçin futbollistin serb më të shtrenjtë në histori.

PËRGATITUR NGA SOFA SCORE PËR “PANORAMASPORT”:

Vlahovic

Sulmuesi pritet të zbarkojë shumë shpejtë në Torino për të kryer testet mjekësore me Juventusin dhe për më pas për të hedhur firmën e tij në kontratë.
PANORAMASPORT.AL