Arrihet akordi, Manxukiç habit me klubin e ri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 20, 2020 | 23:00


Arrihet akordi, Manxukiç habit me klubin e ri

Mario Manxukiç thuhet se ka arritur akord me Lokomotivën e Moskës. Kroati ishte pa klub, që pas largimit nga skuadra nga katari dhe tani duket se do ta vazhdojë karrierën në Rusi.

mario-mandzukic-juventus-2018-19_19xr96tekkwvl1qlqvbpmxz0ao

Lokomotiva e Moskës thuhet se ka arritur marrëveshje personale me sulmuesin. Mandzukiç do firmosë një kontratë dy vjeçare me klubin rus ku do përfitojë 2.7 milionë euro në vit. Për 34-vjeçarin ishin të interesuar edhe skuadra nga Seria A.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com