Apolonia dërgoi kontratën për federim, por Ribaj përfundon në…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 8, 2018 | 22:20

Apolonia dërgoi kontratën për federim, por Ribaj përfundon në…

U përfol për një akord mes sulmuesit Andi Ribajt dhe Apolonisë, madje klubi fierak dërgoi kontratën në FSHF, por në mënyrë krejt të papritur e ardhmja e Ribajt ka marrë një trajektore tjetër.

Ribaj ka shenuar gol

28-vjeçari i është bashkuar Flamurtarit të Ilir Dajës duke i dhënë kështu fund çdo dyshimi për të ardhmen. Me afrimin e Ribajt sulmi i vlonjatëve duket i kompletuar së bashku me Bushiç dhe Danilo Alvesh.

Ribaj

Gjatë karrierës së tij sulmuesi është aktivizuar te Apolonia, Skënderbeu, Makabi Kirjat, Teuta dhe së fundmi ishte pjesë e Vllaznisë.

www.minuta90.com