Anlgezët “hanë kokat” me njeri-tjetrin, duan shërbimet e “yllit” të Juventusit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 10, 2018 | 15:25

Anlgezët “hanë kokat” me njeri-tjetrin, duan shërbimet e “yllit” të Juventusit

Skuadra e Liverpulit duket se kërkon përsëri një lojtar klasi që t’ia shtoj kualiteteve që ka. Bëhet fjalë për Paulo Dibalën, për të cilin ka interes nga shumë skuadra.

Dibala-feston-300x200

Pasi Juventusi mori Kristiano Ronaldon, duket se shanset për Dibalën janë zbehur për të qenë në formacionin titullar të trajnerit Alegri.

Mourinho-Klopp-718310

Së fundmi në garë për Dibalën ka qenë dhe Mançester Junajtid i cili duket se i ka propozuar bardhezinjve një shkëmbim kokë më kokë me Paulo Dibalën.

www.minuta90.com