Andi Lila dhe Sokol Cikalleshi kthehen në Kavajë, surprizojnë talentet e akademisë së Besës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 7, 2020 | 18:28


Andi Lila dhe Sokol Cikalleshi kthehen në Kavajë, surprizojnë talentet e akademisë së Besës

Dy prej lojtarëve më të mirë që ka nxjerrë Besa e Kavajës, padyshim janë Andi Lila dhe Sokol Cikalleshi, ët cilët i kanë dhënë shumë edhe Kombëtares kuqezi.

lila cikalleshi

Pikërisht këta të dy, ditën e sotme kanë surprizuar talentet e akademisë së Besës. Lila dhe Cikalleshi kanë zbritur në fushë duke emocionuar së tepërmi talentet e reja.

Ata kanë shpërndarë dekorimet për talentet e kësaj skuadre, nën shoqërinë e trajnerëve Arile Shtini dhe Ornejd Shala.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com