Alegri mund të buzëqeshë, Juventusi rigjen titullarin e rëndësishëm në ndeshjen e parë të kampionatit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 14, 2022 | 14:48

Alegri mund të buzëqeshë, Juventusi rigjen titullarin e rëndësishëm në ndeshjen e parë të kampionatit

Pavarësisht dëmtimeve të shumta që kanë prekur organikën, duket se ka ardhur koha që Masimiliano Alegri të marrë edhe lajme të mira.

mekeni

Pas rikuperimit të Huan Kuadrados, që la pas gastroenteritin, i radhës pritet të jetë Ueston MeKeni.

Amerikani i është bashkuar ditën e djeshme skuadrës në fund të stërvitjes dhe në kampin bardhezi po rriten shanset për ta parë në fushë ndaj Sasuolos.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"