Alegri fillon skarcimet te Juventusi, katër lojtarë me valixhe në duar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 10, 2022 | 14:48


Alegri fillon skarcimet te Juventusi, katër lojtarë me valixhe në duar

Arturi tashmë ka bërë gati valixhet dhe vetëm pret të dijë destinacionin e ri.

artur melo

Nuk përjashtohet që e njëjta gjë të ndodhë së shpejti edhe për disa të tjerë: si Rugani, Pelegrini, Ken dhe Rovela.

Kur bardhezinjtë i ndan pesë ditë nga debutimi në kampionat, Alegri pret ende të zvogëlojë organikën, e cila në fund të gushtit mund të plotësohet me ndonjë tjetër element për të qenë sa më konkurruese për sezonin e ri.

PANORAMASPORT.AL