Alaba e kishte vendosur që do të shënonte me Maltën… (VIDEO)

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 1, 2016 | 10:17

Alaba e kishte vendosur që do të shënonte me Maltën… (VIDEO)

Mbrojtësi i Austrisë dhe Bajern Mynih, David Alaba, shquhet për golat me goditje dënimi. Por meqë në miqësoren ndaj Maltës kjo gjë nuk po funksiononte, Alaba gjeti zgjidhjen…

www.minuta90.com