Akuzat ndaj Enea Jorgjit, Kukësi pendohet për deklaratën

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 21, 2018 | 10:17

Akuzat ndaj Enea Jorgjit, Kukësi pendohet për deklaratën

Pas përfundimit të ndeshjes, Kukësi-Laçi, që përfundoi në barazim 1-1, drejtuesit e klubit verilindor, nëpërmjet një deklarate në faqen zyrtare, akuzuan gjyqtarin e ndeshjes, Enea Jorgji për favorizim të hapur ndaj kundërshtarit.

Jorgji

Mesa duket te Kukësi janë penduar për këtë deklaratë dhe ky postim është fshirë nga faqja zyrtare. Nuk dihen arsyet pe klubi verilindor e ka fshirë këtë postim ku akuzohej gjyqtari Jorgji.

POSTIMI I FSHIRË: 

Kukesi-Jorgji

www.minuta90.com