Aktori Arben Derhemi u operua sot, Duka ka një dedikim special: Miku im Ben…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 27, 2020 | 21:09

FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Aktori Arben Derhemi u operua sot, Duka ka një dedikim special: Miku im Ben…

Aktori shqiptar Arben Derhemi i është nënshtruar një operacioni ditën e sotme, në Spitalin e Neurokirurgjisë.derhemi

Pikërisht për këtë, presidenti i FSHF, Armand Duka i ka kushtuar një shkrim aktorit të njohur, teksa në faqen e tij zyrtare ka shkruar se i uron që t’i ketë dalë operacioni me sukses. Gjithashtu në shkrimin e Dukës, thuhet se aktorin e presin të kthehet në stadium, si dashamirës dhe si bashkëpunëtor i FSHF-së.

Postimi i Dukës:

Miku im, Ben!
Uroj qe nderhyrja ne Spitalin e Neurokirugjise, te kete dale me sukses. Dhe shpejt te kthehesh ne skene, vital dhe i forte. Per te na risjelle vlerat e nje arti, per te cilin kemi nevoje, siç eshte teatri dhe kinematografia. Gjithashtu, te presim te kthehesh ne stadium. Si dashamires, bashkepunetor i FSHF dhe si nje mik.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com