Aksidenti tragjik me helikopter, identifikohet trupi i Kobi Brajant

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 29, 2020 | 11:30

Basketboll FB Të fundit

Aksidenti tragjik me helikopter, identifikohet trupi i Kobi Brajant

Aksidenti fatal me helikopter që i mori jetën Kobi Brajant dhe vajzës së tij 13-vjeçare, ka shtangur botën e sportit dhe jo vetëm.

kobe-bryant-helicopter

Ndërkohë policia e Los Anxhelos vazhdon punën për të identifikuar trupat e personave që ishin në bord, ndërsa tashmë është lajmëruar se është gjendur trupi i ish-basketbollistit dhe tre personave të tjerë. Nga sa bëhet me dije viktimat u identifikuan nga shenjat e gishtërinjve të tyre.

Gjithashtu raportohet nga mediat amerikane se disa pjesë të  helikopterit ku udhëtonin viktimat janë dërguar për një ekspertizë më të detajuar, në një vend sekret.

Kërkimet vazhdojnë ende, pasi  nuk është gjetur trupi i vajzës 13-vjeçare të Kobi Brajant.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com