Aksident tragjik me të dashurën, ndërron jetë një tjetër futbollist

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 26, 2018 | 15:52

Aksident tragjik me të dashurën, ndërron jetë një tjetër futbollist

Një futbollist 22-vjecar është ndarë nga jeta ditën e djeshme pas një aksidenti me makinë. Rajan MekManus u përplas me makinë mëngjesin e të dielës dhe si pasojë humbi jetën.

DZM6g3UXcAAd6Vp

Makina tip Pezho 207 nuk drejtohej nga ai, por nga e dashura e tij, e cila është në gjendje kritike për jetën.

Mekmanus luante me ekipin Sandy Rou në Irlandën e Veriut.

www.minuta90.com