A ke tradhtuar ndonjëherë? Klodiana Shala: Kur jam në lidhje dhe pëlqej dikë tjetër…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 18, 2020 | 21:05


A ke tradhtuar ndonjëherë? Klodiana Shala: Kur jam në lidhje dhe pëlqej dikë tjetër…

Klodiana Shala ka zbuluar se nuk ka tradhtuar asnjëherë në jetën e saj. Atletja e famshme tregoi se nëse është me një mashkull nuk i hedh sytë tek një tjetër.

Ajo u shpreh se në momentin që pëlqen dikë tjetër, largohet nga partneri që ka.

“Unë në lidhje historikisht nuk kam tradhtuar kurrë dhe kur jam e dikë, jam. Në momentin që mund të më pëlqej dikë tjetër i them “Mirupafshim”, sic është bërë,”- tha Klodina Shala, e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan“.

/Panoramaplus.al




Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com