VIDEO/ Kastrioti në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti, hap dyert e stadiumit dhe ngre çadra për njerëzit në nevojë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 28, 2019 | 17:51


VIDEO/ Kastrioti në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti, hap dyert e stadiumit dhe ngre çadra për njerëzit në nevojë

Situata e vështirë në Shqipëri e krijuar nga tërmetet ka prekur të gjithë, duke futur këtu edhe klubet e futbollit.kas

Pas shumë skuadrave, edhe Kastrioti ka vendosur të vijë në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti.

Krutanët kanë hapur dyert e stadiumit “Redi Maloku”, për të gjithë personat që janë prekur nga tërmeti.

Gjithashtu aty janë ngritur edhe çadra ku njerëzit mund të qëndrojë, deri sa të rregullohet gjendja.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com