Kthehet formacioni tip i Tiranës, shikoni rreshtimin e mundshëm të bardhebluve për ndeshjen me Bylisin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 12, 2020 | 11:43

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Tirana

Kthehet formacioni tip i Tiranës, shikoni rreshtimin e mundshëm të bardhebluve për ndeshjen me Bylisin

Tirana, edhe pse ka edhe një seancë stërvitore për sfidën me Bylisin, duket se ka vendosur për ata që do të luajnë në sfidën me ballshiotët.Tirana festa e golit

Duke ditur që Elton Kale është i gatshëm për të qenë nga minuta e parë në fushë, Egbo do t’i kthehet formacionit tip. Skuadra nis me Ilion Likën në portë. Më pas Doka, Muça, Vangjeli dhe Hoxhallari në mbrojtje.

Mesfusha do të ketë dy digat e zakonshme, Çelhaka dhe Batha, ndërsa nga krahët Kobina dhe Kale. Si sulmues i dytë do të aktivizohet Agustin Torasa, ndërsa në sulm, Majkëll Ngoja.

TR

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com