FOTO/ Nejmar nis lidhje të re, shikoni partneren e brazilianit e cila po “çmend” ndjekësit me format e saj bombastike

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 12, 2019 | 18:31


FOTO/ Nejmar nis lidhje të re, shikoni partneren e brazilianit e cila po “çmend” ndjekësit me format e saj bombastike

Nejmar ishte një nga emrat më të përfolur në verë, për shkak se dëshironte largimin nga PSG-ja dhe kalimin në Spanjë.203432813-e954a0f0-c81f-41f6-9c59-6919d1ae6956

Përveç se dëshironte të ndërronte ekipin, një arsye tjetër që braziliani kërkonte kalimin në Spanjë, është edhe për shkak të jetës së tij private.

Sipas lajmeve të fundit, thuhet se Nejmar është në një lidhje me modelen spanjolle, Noa Saez.

Të dy personat janë parë së bashku në një festë në Barcelonë, teksa thuhet se tashmë kanë nisur edhe një lidhje.203432641-90ccd8b3-cb18-4725-a5d4-17c2fdb305f6

Saez njihet për linjat e saj perfekte, të cilat shpesh herë nuk nguron t’i ekspozojë në rrjetet sociale.

203432412-4c98b968-2805-45e6-897c-b0b3bae79ea2 203432109-a8862a58-9eb2-4b9c-a0e5-90beb8f2ab13 203431869-670d0b90-876d-4ec4-aa89-b8ee8b8c17d7 203430977-44d877f9-c574-4c19-b5df-462f8525c792 203429966-c1a3162f-00fb-4c45-b2d2-3a5a4267e68f 203430100-b965cbe6-c940-4eaa-9199-57b8ba22801f 203427779-63c3b575-ce55-4507-b340-19278bdd11b4 203429416-881e1017-adcb-4b86-98cb-b685432af131 203429587-1ac11ac3-6781-4a75-a5c3-84482f3648df

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com