VIDEO/ “Ju rëntë koronavirusi”, pse trajneri portugez mallkon gazetarët?

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 24, 2020 | 21:21


VIDEO/ “Ju rëntë koronavirusi”, pse trajneri portugez mallkon gazetarët?

Trajneri i Flamengos, portugezi Zhorge Zhezuz është acaruar keq fare me gazetarët e vendit të tij, të cilëve i ka uruar më të keqen e këtyre ditëve, që është infektimi me koronavirus.

zhesus

Në fakt shpërthimi i 65 vjeçarit erdhi për shkak se gazetarët nuk po e linin të qetë në aeroportin e Lisbonës, ku ai zbriti këtë të martë për të qëndruar 14 ditë në karantinë.

zhesuss

“Më lini të qetë. Këta nuk njohin respekt. Duhet të marrin virusin,” tha portugezi.

Për shkak të dyshimeve për COVID-19, trajneri Zhezus duhet të qëndrojë në karantinë dhe përpara se të shpërthente ndaj gazetarëve kishte kërkuar disa herë ta respektonin.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com