FOTO/ E “çmendur” pas Murinjos, njihuni me  gruan që e ka mbushur trupin me 38 tatuazhe të teknikut portugez

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 4, 2019 | 20:00


FOTO/ E “çmendur” pas Murinjos, njihuni me  gruan që e ka mbushur trupin me 38 tatuazhe të teknikut portugez

Shpesh herë kemi parë tifozë të çmendur pas lojtarëve që ata kanë idhull dhe nuk ngurojnë që futurat e tyre t’i bëjnë tatuazh në trupin e tyre.Viv-Bodycote-gets-a-tattoo-of-Jose-Mourinho-from-Dilyana-at-Hink-Me-Tattoo-Parlour-in-Hinkley

Megjithatë rasti i një 62-vjeçareje e cila e ka mbushur trupin plot me tatuazhe, është më të vërtetë i veçantë. Viv Bodikout ka plot 38 tatuazhe të Zhoze Murinjos në trupin e saj.

Ajo është e çmendur pas teknikut portugez, me këtë të fundit që para pak kohësh u emërua si trajner i Totenhemit. Pikërisht pas emërimit në krye të “Spërsave”,  Bodikout vendosi të bëjë një tjetër tatuazh të teknikut portugez, duke e çuar në 38 numrin e tatuazheve me “The Special One”.6

Tatuazhin e parë të Murinjos, 62-vjeçarja e bëri në vitin 2017, kur portugezi u emërua në krye të Junajtid pas shkarkimit nga Çelsi.

9 678 67 4 3 1

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com