8 gola në 4 ndeshje, Ballkani fiton me vështirësi dhe kap vendin e dytë. Ja të gjitha rezultatet në Kosovë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 13, 2020 | 19:08


8 gola në 4 ndeshje, Ballkani fiton me vështirësi dhe kap vendin e dytë. Ja të gjitha rezultatet në Kosovë

Janë mbyllur para pak minutash 4 ndeshjet e Superligës së Kosovës, të vlefshme për javën e 30-të në këtë kampionat.auto_a1594659458

Dukagjini ka surprizuar Trepccën 89, teksa i ka mposhtur këta të fundit me rezultatin 3-2, duke iu hapur shumë probleme për qëndrimin në Superligë.

Ballkani ka marrë një fitore shumë të rëndësishme, teksa ka mposhtur 1-0 Feronikelin dhe tani renditet në vendin e 2-të me 62 pikë, 3 më pak se Drita kryesuese. Llapi ka mposhtur 1-0 Flamurtarin, ndërsa Vushtrria ka fituar me të njëjtin rezultat ndaj Ferizajt.

renditjha

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com