VIDEO/ Mposhtën Bërnlin në transfertë, shikoni festën e çmendur të lojtarëve të Sitit në dhomat e zhveshjes

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 4, 2019 | 16:42

Bota FB Premier Liga Të fundit Video

VIDEO/ Mposhtën Bërnlin në transfertë, shikoni festën e çmendur të lojtarëve të Sitit në dhomat e zhveshjes

Mançester Siti mori një fitore shumë të rëndësishme ditën e djeshme në transfertë, teksa mposhtën me rezulatatin 4-1 Bërnlin.CITY

Fitore kjo e cila u festua shumë nga ekipi i Guardiolës, të cilët në fundjavë kishin marrë një barazim zhgënjyes ndaj Njukastëllit. Gëzimi i madh për fitoren e djeshme shihet edhe te festa që ata bëjnë në dhomat e zhveshjes, ku festojnë të gjithë.

Madje në një moment kur aty  ishin fikur dritat në dhomat e zhveshjes, lojtarët ndezën dritat e telefonave dhe përsëri nisën të këndonin dhe kërcenin.videociertty

Duket një atmosferë e mirë në grup te Siti para një ndeshje shumë të rëndësishme, siç është ajo në derbi ndaj Junajtid në fundjavë.

Për më shumë shikoni videon:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com