Selfie seksi, Vanda Nara nuk përmbahet në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 31, 2020 | 23:44


Selfie seksi, Vanda Nara nuk përmbahet në “Instagram”

Vanda Nara vijon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale, teksa poston rregullisht foto provokuese.

vANDA

Bashkëshortja dhe njëkohësisht agjentja e futbollistit Mauro Ikardi, së fundmi ka shpërthyer me disa selfie seksi.

vanda4

Modelja argjentinase shfaqet në një formë të shkëlqyer, ndërsa si gjithnjë nuk mungojnë komplimentet dhe komentet pikante nga fansat në publikimet që Vanda bën në “Instagram”.

Vanda2 vanda6 vanda5 Vanda3

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com