Babai i vitit/ Lorik Cana shembull i baballarëve shqiptarë, poston foton me vajzën dhe i befason të gjithë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 24, 2020 | 16:49

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Legjionaret

Babai i vitit/ Lorik Cana shembull i baballarëve shqiptarë, poston foton me vajzën dhe i befason të gjithë

Padyshim që Lorik Cana mund të quhet babai i vitit. Vajza e ish-kapitenit të kombëtares erdhi në jetë në muajin janar dhe Cana është shumë i dhënë pas saj.

 

Ai publikoi një foto me Enkelejdën duke u dhënë një shembull i të gjithë baballarëve. Në imazhin e publikuar, ai mban vogëlushen në kraharor ndërsa në duart dy qese të mëdha nga pazari.

Madje, Loriku hoqi edhe komentet për të shmangur lavdërimet e fansave të tij. Ish-kapiteni dhe bashkëshortja Monica kanë edhe një djalë së bashku të quajtur, Bojken.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com