VIDEO/ Ndërhyrje horror ndaj Behramit, shikoni goditjen e rrezikshme që pëson mesfushori

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 15, 2020 | 20:45

Bota FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Seria A Video

VIDEO/ Ndërhyrje horror ndaj Behramit, shikoni goditjen e rrezikshme që pëson mesfushori

Xhenoa ka mposhtur me rezultatin 3-0 Bolonjën në transfertë, duke marrë një fitore shumë të rëndësishme.BOL GEN

Xhenoa ndodhet në një situatë të vështirë këtë sezon, teksa janë duke luftuar për mbijetesë dhe kjo fitore iu bën shumë punë, pasi i çon në kuotën e 22 pikëve, duke u afruar me ekipet e tjera.BE

Megjithatë një episod i ndodhur në pjesën e parë, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Lojtari i Bolonjës, Skuten, bën një ndërhyrje shumë të ashpër ndaj Behramit. BEH

Nga pamjet duket qartë goditja e rëndë që Behrami ka marrë, teksa arbitri pa u menduar dy herë e ka ndëshkuar lojtarin e Bolonjës me kartonin e kuq.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com