E akuzoi për abuzim seksual, shikoni reagimin e mbrojtësit të Milanit pasi u shpall i pafajshëm

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 17, 2020 | 16:00


E akuzoi për abuzim seksual, shikoni reagimin e mbrojtësit të Milanit pasi u shpall i pafajshëm

Një nga çështjet më të diskutuara kohët e fundit, është ajo e Luisa Kremleva dhe Teo Hernandez, me modelen ruse që kishte akuzuar mbrojtësin për abuzim seksual.

rape

Mbrojtësi francez, kur kanë kaluar rreth dy vite nga hapja e kësaj çështje ka dalë i pafajshëm, duke bërë që në drejtim të modeles të hapet një dosje, e cila akuzohet për akuzë të rremë.

Menjëherë pas kësaj, Teo Hernandez është qetësuar disi, teksa nuk ka munguar edhe reagimi i tij në rrjetet sociale për këtë çështje. Në faqen e tij zyrtare, francezi ka postuar një foto të cilën e shoqëron me shkrimin: “Shhhh”.

teo her

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com