VIDEO/ Te Argjentina ka festë e hare, shoku i Berishës dhuron “show” në avion

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Tetor 11, 2017 | 21:06

VIDEO/ Te Argjentina ka festë e hare, shoku i Berishës dhuron “show” në avion

Pas kualifikimit shumë të vuajtur për në botëror, te Argjentina më në fund janë çliruar dhe të gjithë janë në festë. Gjithçka filloi që në dhomat e zhveshjes, pak çaste pasi tripleta e Mesit i kishte dërguar në Rusi.

argjentina

 

The Argentina dressing room was THE place to be (via @mascherano14)

A post shared by Bleacher Report Football (@brfootball) on

Më pas, festa nuk mungoi as në avion teksa ekipi kombëtar kthehej nga Ekuadori. Shoku i Etrit Berishës tek Atalanta, Papu Gomez, mahniti shokët e ekipit me lëvizjet e tij, të cilat ata i cilësuan “Kërcimi Papu


www.minuta90.com