Tirana me zemër të madhe, bardheblutë bëjnë gjestin e veçantë për familjet në nevojë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 9, 2020 | 9:31

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Tirana

Tirana me zemër të madhe, bardheblutë bëjnë gjestin e veçantë për familjet në nevojë

Futbollistët dhe stafi i KF Tirana, përpara ndeshjes së djeshme ndaj Laçit, kanë dhuruar një donacion të vogël me ushqime për disa familje në nevojë në kryeqytet.89198383_2524086057847501_1114167769881903104_o

Çdo futbollist ka “hequr dorë” nga kafja ditore për t’i dhënë sado pak lumturi familjeve në nevojë.

89637606_2524085997847507_1016312102593232896_o

“Urojmë që kjo nismë të gjejë mbështetje dhe më të gjerë e premtojmë se KF Tirana do të vazhdojë të tregojë që është më shumë se një klub futbolli”, shkruante klubi bardheblu.

tir

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com