Lojtari shpërblehet pas dy sezoneve të mira me Skënderbeun, merr ftesë nga Kombëtarja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 3, 2020 | 23:51


Lojtari shpërblehet pas dy sezoneve të mira me Skënderbeun, merr ftesë nga Kombëtarja

Pas dy sezoneve të mira me Skënderbeun, Jorgo Pëllumbi duket se po shpërblehet. Mbrojtësi ka marrë ftesë për “zborin” që do të zhvillohet nga Kombëtarja prej datës 6 e deri më 8 korrik.pellumbi-sot

Menjëherë pas ndeshjes me Tiranën, 19-vjeçari është njoftuar se do të grumbullohet me kuqezinjtë. I riu më herët ka qenë pjesë e Shpresave dhe madje ka bërë paraqitje bindëse, por tashmë ka shansin të tregojë sa vlen edhe para syve të trajnerit Edi Reja.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com