PIKANTE/ “Po të ishte tezja dajo”, Sinemati ironizon eliminatoret e Shqipërisë për EURO 2020

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 30, 2019 | 23:17

FB Kombetarja Kombetarja A LAJMI KRYESOR Të fundit

PIKANTE/ “Po të ishte tezja dajo”, Sinemati ironizon eliminatoret e Shqipërisë për EURO 2020

Gazetari sportiv Gëzim Sinemati nuk u kurseu kritikat për teknikun e Shqipërisë Edi Rejan për eksperimentimet të formacionit titullar.

Sinemati

Në emisioninj “Proçesi Sportiv”, ai iu kthye me ironi gazetarit tjetër Ylli Aga, i cili përmendi se kombëtarja jonë do të arrinte një numër rekord pikësh gjatë fushatës kualifikuese të EURO 2020.

Sinemati iu kthye me ironi duke thënë “Po të ishte tezja dajo edhe mund të ndodhte”, u shpreh Sinemati.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com