Plane të reja për mbrojtësin e Shqipërisë, klubi italian i ofron vend në skuadër

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 21, 2020 | 23:46


Plane të reja për mbrojtësin e Shqipërisë, klubi italian i ofron vend në skuadër

2020 mund ta gjejë Frederik Veselin në një skuadër të re.|

frederik veseli

Sipas mediave pranë klubit të Empolit, ku aktivizohet futbollisti i kombëtares sonë, klubi ka nisur diskutimet me ekipin e Serisë C Barin për të vendosur rreth së ardhmes së 27-vjeçarit.

Varianti i mundshëm është aktivizimi në formë huazimi deri në fund të sezonit për Veselin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com