Sot feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush kryeministri Rama

Jul 4, 2021 | 8:32
SHPËRNDAJE

edi

Kryeministri feston sot 57-vjetorin e lindjes. Edi Rama lindi më 4 korrik 1964, në Tiranë.

Ditëlindja e tij përkon edhe me Ditën e Pavarësisë së SHBA.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama teksa ka publikuar foton e flamurit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, shkruan:

“Gëzuar 4 korrikun Amerikë 🇺🇸❤️🇦🇱”.

edi rama 4 korrik

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/