Sot është një nga vajzat seksi të ekranit, e njihni këtë vogëlushe? (Foto)

| 15:00
SHPËRNDAJE

Ajo sot është një nga vajzat më seksi dhe më të hijshme të ekranit shqiptar. Vogëlushja që shihni në foto, përveç aktore, është gjithashtu edhe pjesë e botës së spektaklit.

Besoj se e kuptuat për kë bëhet fjalë! Vajza e vogël në foto është Eliona Pitarka.

Përveç projekteve në aktrim, ajo është pjesë edhe e spektaklit të kërcimit, ‘Dance with me’.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.