Soni Malaj flet pa dorashka: Kjo këngëtare është konkurrentja ime më e madhe

Oct 21, 2020 | 14:29
SHPËRNDAJE

Soni Malaj është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare, ndërsa shumë këngë të saj janë kthyer në hite, sidomos baladat.

soni malaj genta ismajli (111)

Prej vitesh, ajo i ka bërë njerëzit për vete, jo vetëm me zërin, por edhe me energjinë në skenë.

soni malaj genta ismajli (7)

Së fundmi, këngëtarja dha një intervistë për mediat kosovare, ku tregoi edhe këngëtaren që e shihte si konkurrente.

soni malaj genta ismajli (2)

Genta Ismaili është artistja që e ka bërë të ndjejë konkurrencë, sepse sipas saj, të dyja janë shumë energjike në skenë.

soni malaj genta ismajli (9)

Megjithatë, Soni shtoi se kjo ishte një konkurrencë e pastër përtej të cilës kishte miqësi që vazhdon të ruhet edhe në ditët e sotme.

soni malaj genta ismajli (4)

Sipas këngëtares, në showbiz-in shqiptar, sot nuk ka më raporte siç ka qenë dikur, ku përtej arritjeve profesionale, ruhej edhe shoqëria mes tyre.

soni malaj genta ismajli (1)

soni malaj genta ismajli (10)

© Panorama.al

Te lidhura