“Skuadra që Vlora priste”/  Nënkryetari i LSI: Krenar për Luanin dhe për vajzat e djemtë vlonjatë! Përmbysje hisotorike…

Apr 17, 2021 | 15:56
SHPËRNDAJE

Vasili luan ramaNënkryetari i Lëvizja Socialiste për Integrim, Petrit Vasili shprehet se ndihet “krenar për skuadrën politike, që Vlora priste prej vitesh”.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale Vasili shton se është “krenar për Luanin, krenar për vajzat e djemtë mrekullueshëm vlonjate, Grisejda, Anxhela, Joana, Dikensi”

Ndër të tjera kandidati për deputet në Tiranë, thekson në se ndihet “krenar për një bregdetas dinjitoz si Dhimitraq Lapa, krenar për gratë dinjitoze e të jashtëzakonshme Lirinë dhe Entelën, krenar për Gjergj Manon, Fred Aligjonin, Evertonin, Ilirin.

Vasili shton se “Vlora udhëheq fitoren e madhe, përmbysjen historike dhe triumfin e te mirës mbi te keqen!. Respekt pa fund dhe përulemi përpara teje Vlora jone e bukur!”

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura