Ski, borë dhe turistë/ Rama publikon pamjet mahnitëse nga Dardha (VIDEO)

Jan 23, 2022 | 8:25
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama  këtë të diel e ka nisur me një video nga pika turistike e Dardhës.

ski dardhe

Edhe pse në ditë të ftohta Dardha mbetet një ndër destinacionet turistike më të preferuara nga qytetarët.

Ne pamje duket që fshati malor ne juglindje te vendit, i cili eshte i mbushur me turiste qe bejne ski.

Kreu i qeverisë përmes kësaj video uron një fundjavë të mbarë për të gjithë.

© Panorama.al

Te lidhura