SKANDAL 18+/ Çifti bën seks në park në prani të vajzës së tyre

| 16:58
SHPËRNDAJE

Pamje të rënda janë filmuar në një park publik, ku një çift rreth të 35-ve janë shtrirë njëri mbi tjetrin dhe kanë nisur të bëjnë veprime seksuale ndërkohë që vajza e tyre ndodhej në krahë ngjitur me ta.

Këto pamje skandaloze janë parë në një park në Portugali dhe pasi janë hedhur në rrjetet sociale, polica është vënë në kërkim të çiftit.

551351 575d7fa0d530c_ScreenShot20160612at16.24.29copy 551333

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

2 KOMENTET

Comments are closed.