“S’ka bir nëne ta diskutojë”, Vasili akuza Ramës pas padisë ndaj Haradinajt

| 11:49
SHPËRNDAJE

vasili

Nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili numron sot te tjera akuza ne adrese te kryeministri Edi Rama, per padine qe ky i fundit ka bere ndaj kryeministrit ne detyre te Kosoves, Ramush Haradinaj.

“Qe Rama kryeminister vjedh zgjedhjet ne Shqiperi dhe Haradinaj kryeminister ben zgjedhje shembullore ne Kosove as kete s’ka bir nene ta diskutoje”- shkruan Vasili ne faqen e tij ne Facebook.

Postimi i Vasilit

Qe Rama eshte tradhetar dhe Haradinaj patriot kete s’ka gjyq qe e ndryshon.

Qe Rama e urren Shqiperine dhe Haradinaj derdh gjak per Kosoven as kete nuk e ndryshon dot asgje.

Qe Rama shkaterron Shqiperine per karrigen e tij dhe Haradinajt nuk i intereson fare karrigia e tij para interesit te Kosoves as kete nuk e luan topi.

Qe Rama kryeminister vjedh zgjedhjet ne Shqiperi dhe Haradinaj kryeminister ben zgjedhje shembullore ne Kosove as kete s’ka bir nene ta diskutoje.

Qe Rama i percan shqiptaret dhe Haradinaj i bashkon as kete nuk e diskuton dot kerkush.

Ky eshte Rama dhe ky eshte Haradinaj dhe gjykimi i shqiptareve eshte bere dhe vendimi i tyre eshte :

Rama eshte tradhetar dhe Haradinaj patriot!!

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

1 KOMENT

  1. Te lumte.ky eshte mendimi im gjithashtu.
    Rama nje fare e keqe
    Ad serbj as greku as maqedonasit nuk bejne kurr cfar kjo monster Rama ka bere per popullin shqipetare

Comments are closed.