Situata kaotike te Barcelona për shkak të Koronavirusit, e pëson edhe… Manaj

| 10:08
SHPËRNDAJE

Pas një sërë diskutimesh, duket se Barcelona ia ka dalë të bindë Mesin me shokë për reduktimin e pagesave në këtë kohë krize për shkak të Koronavirusit, ndërsa pjesën e mbetur do e marrin kur situata të qetësohet.

reymanaj-barcelona

Ndërkohë nga Spanja raportohet se diçka e tillë do ndodhë për gjithë klubin, duke përfshirë edhe ekipin B, aty ku luan sulmuesi i Kombëtares Rei Manaj.

Duket se lushnjari do ketë të njëjtin fat si milionerët e Barcelonës.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.