Sinanit i kërkojnë ta puthë Andrrën “live”, përgjigjja e këngëtarit është “epike”

SHPËRNDAJE

Që nga momenti që Sinan Hoxha dhe Andrra Destani lidhën kurorë ata u kthyen në një nga çiftet më simpatik dhe të dashur në sytë e publikut dhe pothuajse çdo lëvizje e çiftit ngjallë interes…

Te plote e gjeni tek Panorama Plus

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/sinanit-i-kerkojne-ta-puthe-andrren-live-pergjigjja-e-kengetarit-eshte-epike/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakIsh-sulmuesi emocionohet kur flet për të kaluarën: U largova duke qarë nga Juventusi
Artikulli tjetërMurinjo: Jam më i urti, por bëj vetë si qaraman

S'KA KOMENTE

Comments are closed.