Sinan Hoxha feston ditëlindjen, Andrra e uron me dedikim romantik

SHPËRNDAJE

Këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Sinan Hoxha, feston sot ditëlindjen e tij të 43-të.

sinan andrra

E sigurisht që në këtë ditë të veçantë për të, nuk mund të mungonte urimi nga ana e bashkëshortes së tij, Andrra Destani.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/sinan-hoxha-feston-ditelindjen-andrra-e-uron-me-dedikim-romantik/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakMbrojtja e Gruevskit kërkon përjashtimin e Katica Janevës
Artikulli tjetër“Model pune dhe gjykim të dobët”, pse u nda trupa e KPK për gjyqtarin e Tiranës

S'KA KOMENTE

Comments are closed.