“Sikur s’ke parë femër me sy!”/ Konkurrentët e “Për’puthen” akuzojnë 20-vjeçaren se është bisekluale! Ja arsyeja

Nov 26, 2021 | 8:31
SHPËRNDAJE

“Duket sikur nuk kanë parë burrë me sy”, ishte deklarata e Xhevana Ndojt që nxiti debate në studion e “Për’puthen” dje. Mikela Pupa ishte e para që reagoi kur tha se Ana nuk ka as respekt, as interes për djemtë dhe u ndje e prekur nga fjalët e saj.

xhevana ndoj (1)

Pas kësaj përplasjeje, djemtë e akuzuan Anën se është biseklsuale dhe se pëlqen edhe djemtë, edhe vajzat. Por Ana i hodhi poshtë këto pretendime.

Pjesë nga biseda:

Ana: Nuk kam faj unë që ju nuk keni miq.

Mikela: Unë e kam Ritvanën mike, por nuk më ka prekur ndonjëherë nga vithet tek shkallët, të më kapi nga gjoksi, apo të bëj veprimet e tua. Ti erdhe më puthe në buzë. Kemi parë të gjitha burra me sy. Ti s’ke parë femër me sy, jo mashkull. Se femrat i përqafon, i puth gjithë kohës. Normal që s’do ta bësh me çunat.

Ana: Që i respektoj femrat, nuk do të thotë të ma merrni për dobësi. Ajo ka qenë në formë loje dhe miqësore dhe mua më vjen keq që tani Mikela po e përdor kundra meje. I dua femrat, por nuk është pjesë e një pëlqimi seksual. Nuk jam lezbike, edhe nëse do isha, do isha shumë krenare për veten time. Nuk dua të dal me Mikelën, pëlqej meshkujt, vdes për meshkujt!

Arjani: Ti këto kohët e fundit, ke parë ndonjë çik (mashkull me sy)?

Ana: Po kemi gjithë këta çuna këtu (qesh).

Para disa javësh, Ana u puth në buzë me Mikelën dy herë para të gjithëve dhe tha se e respekton dhe e dashuron figurën e femrës. Kjo është arsyeja pse të gjithë po dyshojnë se 20-vjeçarja ka tërheqje fizike ndaj femrave më shumë sesa ndaj meshkujve.

xhevana ndoj, mikela pupa (9) xhevana ndoj, mikela pupa (10) xhevana ndoj, mikela pupa (8) xhevana ndoj, mikela pupa (5) xhevana ndoj, mikela pupa (3) xhevana ndoj, mikela pupa (1)

© Panorama.al

Te lidhura