Si ta pastrosh më shpejt shtëpinë? Klaudia Pepa poston videon dhe tregon  zgjidhjen, por…

| 19:43
SHPËRNDAJE

Ndërsa thuajse e gjithë bota është mbyllur brenda, për shkak të koronavirusit, duket se këto ditë janë shfrytëzuar maksimalisht për të pastruar shtëpinë.

Balerina e njohur, Klaudia Pepa, ka treguar edhe një mënyrë se si t’i bësh më shpejt punët, ndërsa ka postuar një video “demostrative” në instagram.

klaudia

Në super formë dhe me shtupën në dorë, Pepa ja del të “pastrojë” shtëpinë  e saj, por ndoshta për ne do të ishte më mirë të vazhdonim me mënyrën e avashtë, pasi jo të gjithë zotërojmë këto aftësi.


View this post on Instagram

Soluzione: come pulire più veloce la casa 😆💃🏻 #dance #funny

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU